Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

JAV Music Festival

12 września 2017, 13:00

JAV Music Festival

JAV Music Festival

Już 21 września zapraszamy na JAV Music Festiwal - czterodniową muzyczną ucztę, która odbędzie się w sali Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie przy ul. Inwalidów Wojennych 2. Na festiwal zaprasza Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Podczas tego muzycznego święta wystąpią gwiazdy młodego pokolenia: wirtuoz skrzypiec, grający na instrumencie Stradivariusa, Yury Revich; genialny progresywny duet smyczkowy łączący rock, jazz i klasykę, Bartolomey Bittmann; pięciu świetnych saksofonistów występujących w całym świecie ze swoim projektem Five Sax i Baptiste Herbin, francuski wirtuoz saksofonu jazzowego, znany na całym świecie ze swojej niebywałej techniki.

Wszyscy wybitni muzycy przyjadą do naszego miasta z inicjatywy Michała Knota, pochodzącego z Jaworzna artysty, członka grupy Five Sax, duetu Duo Aliada oraz Vienna Saxophonic Orchestra.

- Piękna sala koncertowa w pięknym Jaworznie. I już wkrótce staną na tej scenie najlepsi z najlepszych młodego pokolenia. Już pewni swych muzycznych umiejętności - gwiazdy, które szturmem zdobywają najlepsze sale koncertowe świata i podbijają serca każdej publiczności. - mówi Prezydent Miasta Paweł Silbert - Między 21. a 24. września, na deskach Młodzieżowego Domu Kultury oczarują nas grający na skrzypcach Stradivariego Yury Revich, progresywny duet BartolomeyBitmann, reprezentujący gatunek komedii muzycznej fenomenalny kwintet Five Sax oraz Baptiste Herbin, francuska gwiazda muzyki jazzowej. Zapraszam Państwa na pierwszą odsłonę Jav Music Festival - zakochajcie się w Jaworznie w młodych muzycznych gigantach.

 

Należy dodać, że z rosyjskim skrzypkiem wystąpi Archetti Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna pod batutą Macieja Tomasiewicza, a Baptiste Herbin zagra w towarzystwie Jaworznickiej Orkiestry Rozrywkowej eM Band.

Bilety są już w sprzedaży na stronie bilety.mckis.jaw.pl. Na poszczególne koncerty w cenie 39 zł, zaś karnet na całe wydarzenie (4 koncerty) kosztować będzie 129 zł. Zapraszamy na stronę festiwalu: www.javfestival.pl
 

Obrazek
Obrazek