Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Jaworznicki Rekord Gitarowy w hali MCKiS

20 kwietnia 2017, 08:45

Już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia br. w Jaworznie odbędą się warsztaty gitarowe prowadzone przez polskiego gitarzystę i wokalistę bluesowego Leszka Cichońskiego. Imprezie będzie towarzyszyć wspólne bicie Jaworznickiego Rekordu Gitarowego oraz koncert Leszka Cichońskiego - Guitar Workshop. Ponieważ w ostatnich dniach aura okazała się wyjątkowo nieprzyjemna, organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu wydarzenia z rynku do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80.

Rozpoczęcie warsztatów gitarowych, które zaplanowane było na godz. 15.00, przesunięto na godz. 15.30. Najważniejsze punkty wydarzenia, czyli wspólne granie - symboliczne ustanawianie rekordu gitarowego oraz koncert zespołu Leszka Cichońskiego, odbędą się bez zmian - o godz. 17.00.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy wszystkich gitarzystów do wspólnej zabawy, gry na gitarze i wspólnego bicia rekordu!

Program imprezy:

22 kwietnia br. (sobota) - Hala Widowiskowo-Sportowa w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 80:

  • godz.15:30 warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim
  • godz 17:00 wspólne bicie Jaworznickiego Rekordu Gitarowego, koncert Leszka Cichońskiego - Guitar Workshop w składzie: Tomasz Grabowy- bass, Robert Jarmużek-keyboard, Michał Bocek-drums, Leszek Cichoński-guitar & vocal.

Leszek Cichoński - polski gitarzysta i wokalista bluesowy, kompozytor i aranżer. Wykładowca warsztatów muzycznych w Bolesławcu, Brodnicy i Zakrzewie. Organizator "Thanks Jimi Festival" we Wrocławiu poświęconego Jimi'emu Hendrix'owi.

Zaproszenie do udziału w Jaworznickim Rekordzie Gitarowym