Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Forum Muzycznych Talentów

24 maja 2016, 10:52

fot. www.fotolia.com

fot. www.fotolia.com

Rusza Forum Muzycznych Talentów. Ogólnopolski konkurs dla wokalistów organizowany jest w Jaworznie już po raz piąty, a zakończy go czerwcowy koncert finałowy z udziałem gości - Patrycji Goli i Małgorzaty Zuber. Zgłoszenia przyjmowane są do końca maja, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Jubileuszowa, bo piąta edycja Forum Muzycznych Talentów to kolejna szansa dla uzdolnionych muzycznie mieszkańców regionu, ale i całej Polski. Jak mówi Marek Malisz, organizator wydarzenia, frontman eM Band Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna, konkurs pozwala na konfrontację umiejętności wykonawczych i zaprezentowanie się szerszej publiczności.

- Forum stwarza warunki do rozwijania aktywności twórczej i po prostu umożliwia poznanie się osób, które łączy wspólna pasja - zachęca do udziału Marek Malisz.

Poprzednie edycje pokazują, jak różnorodne mogą być interpretacje znanych nam piosenek, a także jak duży potencjał tkwi w uczestnikach konkursu. Organizatorzy czekają na zgłoszenia wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Liczą też, że wzorem lat ubiegłych do Jaworzna zjadą się wokaliści z całej Polski.

Eliminacje, które pozwolą wyłonić pięciu wokalistów do ścisłego finału odbędą się 19 czerwca. Wtedy też, podczas koncertu finałowego zaprezentują oni po jednym utworze, a jury (m.in. Marek Podkowa, Marek Malisz i inni profesjonalni muzycy współpracujący na co dzień z czołowymi muzykami polskiej i zagranicznej sceny) wyłoni laureatów Forum.

Ukoronowaniem koncertu finałowego będzie koncert Patrycji Goli i Małgorzaty Zuber. Pochodzące ze Śląska wokalistki są najlepszym dowodem na to, że warto pokazywać i rozwijać swój talent, dzięki czemu możliwa jest współpraca z takimi muzykami jak Kayah, Edyta Górniak, Garou czy Gordon Haskell  (Patrycja Gola) oraz uczestnictwo w prestiżowych festiwalach jak Jeunesse Musicale i Bielska Zadymka Jazzowa (Małgorzata Zuber).

Zgłoszenia wraz z podstawowymi danymi i krótką informacją o sobie przyjmowane są do końca maja pod adresem organizatora: emband@wp.pl. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępny jest na http://klubrelax.jaworzno.pl/forum-muzycznych-talentow/

Obrazek