Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Koncert Noworoczny 2016

17 listopada 2015, 08:13

Przed nami kolejna odsłona jednej z najbardziej prestiżowych cyklicznych imprez w naszym mieście. W niedzielę - 10 stycznia - już po raz piętnasty odbędzie się Koncert Noworoczny. Fani tego wydarzenia ponownie mogą liczyć na dużą dawkę muzyki klasycznej w najlepszym wykonaniu. Sprzedaż biletów rusza 25 listopada.

W poprzednich edycjach tej prestiżowej imprezy gościliśmy gwiazdy opery i operetki, znane orkiestry filharmoniczne, wspaniałych dyrygentów i osobistości związane z szeroko rozumianą muzyką klasyczną. Nie inaczej będzie i tym razem.

Na powitanie roku 2016 w Hali Widowiskowo-Sportowej, w ramach jubileuszowego Koncertu Noworocznego, proponujemy niezwykle atrakcyjny program muzyczny w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego oraz solistów: Małgorzaty Walewskiej, Iwony Handzlik-Rutkowskiej, Łukasza Gaja i Adama Szerszenia. Niewątpliwie największą gwiazdą tego wydarzenia będzie Małgorzata Walewska - właścicielka najsłynniejszego polskiego mezzosopranu, znana na całym świecie primadonna operowa. W koncercie zabrzmią najpiękniejsze utwory literatury operowej i operetkowo-musicalowej.

UWAGA!
25 listopada 2015 roku rozpoczynamy sprzedaż biletów na Koncert Noworoczny 2016.

Bilety w cenie 60 zł i 70 zł do nabycia:

  • w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00;
  • na portalu www.biletyna.pl;
  • poprzez wpłatę przelewem na konto MCKiS Jaworzno (nr konta: Bank PeKaO SA o/Jaworzno 24 12 40 1356 1111 0000 2325 0385) z dopiskiem "Koncert Noworoczny". W opisie należy podać informację na temat ilości zakupionych biletów, a także wymienić imię i nazwisko kupującego. Bilety będą do odbioru w dniu imprezy w kasie Hali Widowiskowo-Sportowej po okazaniu dowodu wpłaty.

Zapraszamy także do zakupu biletów w ramach programu: Jaworznicka Rodzina Wielodzietna - bilety w cenie 30 zł i 35 zł.