Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Festiwal Energii 2014

9 lipca 2014, 08:55

Do rozpoczęcia największej jaworznickiej imprezy pozostało zaledwie kilka dni. Już w najbliższy weekend - 12-13 lipca - na festiwalowej scenie będzie można zobaczyć 14 zespołów, wśród których znajduje się czołówka polskiej sceny muzycznej oraz gwiazda z zagranicy.

Podobnie jak w roku ubiegłym, organizatorem koncertów w ramach Festiwalu Energii jest Agencja Artystyczna Arena. Dwudniowe święto muzyki, podczas którego będzie można posłuchać m.in. Kamila Bednarka, Budki Suflera, TSA, Apteki oraz Kate Ryan odbędzie się na stadionie "Victoria", przy ul. Krakowskiej 8.

- Każdy dzień to zupełnie nowa dawka dobrej energii, scenę wypełniamy mieszanką znanych kolorowych brzmień z pogranicza rocka & reggae, nie zabraknie też muzyki alternatywnej, o co zadbają nasi festiwalowi artyści. Program festiwalu został tak stworzony i dopasowany by zadowolić wszystkie gusta, na naszej scenie można będzie zobaczyć największe gwiazdy polskiej muzyki - zapewniają organizatorzy.

W ramach Festiwalu po raz kolejny w Jaworznie odbędzie się także "Dzień dawcy szpiku". Wszyscy potencjalni dawcy komórek macierzystych będą mogli uzyskać pełne informacje oraz zapisać się na listę ofiarodawców w specjalnym namiocie Fundacji DKMS.

O szczegółach Festiwalu Energii 2014 można przeczytać na stronie www.festivalenergii.pl oraz na facebook'owym fanpagu imprezy - www.facebook.com/festivalenergii.