Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zmagania filmowców do października

11 września 2012, 15:18

Wygląda na to, że nie do końca szczęśliwy termin "Filmowego castingu dla ludzi z energią", który przypadł na okres wakacji, był główną przyczyną niezbyt dużego zainteresowania konkursem. Tuż po rozpoczęciu roku szkolnego okazało się bowiem, że młodych ludzi, chcących pochwalić się swoją pasją, jest zdecydowanie więcej! W związku z tym - na prośbę dyrektorów szkół - konkurs zostaje ostatecznie przedłużony do końca września.

Główne założenia konkursu pozostają bez zmian - cały czas chcemy poznać i zaprezentować całemu światu szczególnie uzdolnionych jaworznian, którzy planują realizację niecodziennych pomysłów lub mają już na swoim koncie cenne osiągnięcia - np. sportowe, naukowe, muzyczne, plastyczne lub techniczne

Jest także jedna nowość - w związku z tym, że Facebook, będący naszą "platformą konkursową", zmienił formę wyświetlania filmów wysyłanych przez użytkowników na fanpage (dostępne są one teraz w sekcji "Ostatnie posty innych użytkowników"), dopuszczamy możliwość zgłaszania filmów konkursowych w postaci linków np. z serwisów takich jak Youtube lub Vimeo. Linki do swoich produkcji należy oczywiście umieszczać na stronie www.facebook.pl/MiastoJaworzno.

Przypominamy, że dwie z trzech nagród w konkursie przyznają sami internauci. To właśnie od głosowania na Facebooku będzie zależało, który z uczestników konkursu otrzyma smatrfona Samsung Galaxy ACE oraz semestralny kurs językowy na wybrany język obcy. Najlepszą produkcję, której bohater otrzyma laptopa marki Asus oraz możliwość zrealizowania profesjonalnego filmu autopromocyjnego, wyłoni natomiast jury.

A oto filmy, które do tej pory zostały zgłoszone do konkursu (w kolejności zgodnej z ilością "lajków"):

Ostateczny termin zgłaszania filmów konkursowych mija 30 września 2012 r. W tym samym dniu zakończone zostanie także głosowanie internautów. Czekamy na wasze materiały i "lajki"!

O szczegółach konkursu można przeczytać TUTAJ!