Zapraszamy na Targi Pracy

19 września 2017, 11:07

Zapraszamy na Targi Pracy do godz. 13.00.

Dzisiaj do godz. 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej odbywają się Targi Pracy. Swoje propozycje przestawia m.in. Powiatowy Urząd Pracy, przedsiębiorcy oraz firmy szkolące. W otwarciu tegorocznych targów uczestniczyła Monika Bryl, Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna oraz Dariusz Starzycki, Poseł na Sejm RP.

Impreza ta każdego roku jest świetną okazją dla pracodawców do zaprezentowania swojej oferty i bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracownikami oraz dla ośrodków szkoleniowych, które mogą przedstawić ofertę kursów i przekwalifikowań zawodowych. Przede wszystkim jednak targi są szansą dla osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia.

Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji, w czasie targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, ofertami szkoleń zawodowych oraz projektów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Serdecznie zapraszamy!

ObrazekObrazekObrazek