Targi Pracy już 19 września

6 września 2017, 15:24

Targi Pracy odbędą się 19 września br. w godz. 9.00 - 13.00

We wtorek - 19 września - w godz. od 9.00 do 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, odbędzie się kolejna edycja Targów Pracy.

Impreza ta każdego roku jest świetną okazją dla pracodawców do zaprezentowania swojej oferty i bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracownikami oraz dla ośrodków szkoleniowych, które mogą przedstawić ofertę kursów i przekwalifikowań zawodowych. Przede wszystkim jednak targi są szansą dla osób bezrobotnych, poszukujących zatrudnienia.

Podobnie jak podczas wcześniejszych edycji, w czasie targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, ofertami szkoleń zawodowych oraz projektów w zakresie aktywizacji zawodowej.

Serdecznie zapraszamy!