Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS-ie

29 sierpnia 2017, 07:01

fot. www.fotolia.com

W ramach Tygodnia Przedsiębiorcy, który odbywać się będzie od 11 do 15 września br., Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Jaworznie przygotował seminaria oraz forum dyskusyjne.

W ramach akcji w Inspektoracie ZUS w Jaworznie odbędą się dwa seminaria:

• pakiet nowego przedsiębiorcy (środa, 13 września, godz. 9.00),
  • e-składka  - nowy wymiar rozliczeń (czwartek, 14 września, godz. 9.00).

Drugi temat każdego z seminariów to elektroniczne zwolnienia lekarskie - obsługa przez płatnika składek. Warto zaznaczyć, że od lipca 2018 r. będą obowiązywały wyłącznie takie zwolnienia.

Przewidujemy prezentację multimedialną i forum dyskusyjne, w którym udział wezmą zaproszeni eksperci: z Powiatowego Urzędu Pracy i Urzędu Miejskiego.

Osoby zainteresowane proszone są o zapisywanie się na adres e-mail: Sosnowiec_szkolenia@zus.pl