Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

29 sierpnia 2017, 11:08

Zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. Wsparcie z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej".

Wydział Rozwoju i Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie z funduszy europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej".

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu możliwości wsparcia osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej w perspektywie 2014-2020 i jest przeznaczone dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą.

Termin: piątek, 8 września 2017 r.
Godziny spotkania: 10.00-13.00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17 (audytorium).

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swojej obecności do 7 września br. mailowo na adres: invest@um.jaworzno.pl lub telefonicznie pod nr tel. 32 6181 713. Ilość miejsc ograniczona. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY!

Więcej na www.invest-in-jaworzno.pl