Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie"

31 marca 2017, 10:36

Nowe technologie w budownictwie i aranżacji wnętrz - m.in. z takimi zagadnieniami mogą się zapoznać jaworznianie na Targach "Twój Dom, Twoje Otoczenie". Już w ten weekend, 1 i 2 kwietnia na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji i nowych pomysłów na zmianę wyglądu domu i otoczenia.

Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie” odbywają się już od 1998 roku. Impreza ta jest dla wszystkich, którzy poszukują materiałów budowlanych, mebli, wyposażenia wnętrz, dekoracji oraz nowoczesnych systemów grzewczych, a także to, co związane jest z ogrodem, czyli rośliny, krzewy, kwiaty, meble ogrodowe i sprzęt ogrodniczy.

Ponadto na targach swoje stanowisko będzie miało Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., na którym będzie można obejrzeć makietę pawilonu "Słoneczna". Koncepcja zakłada m.in. budowę obiektu ośmiokondygnacyjnego z 49 mieszkaniami na wynajem. Na parterze znajdzie się natomiast parking dla lokatorów. Więcej na temat inwestycji można znaleźć na www.um.jaworzno.pl.

Wszystkich zainteresowanych budową domu w Jaworznie zapraszamy również na stoisko miejskie, na którym prezentowana będzie oferta nieruchomości gminnych.

Tegoroczna edycja została wzbogacona o liczne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych:

  • warsztaty dla dzieci prowadzone pod okiem fachowych animatorów,
  • konkurs z cennymi nagrodami,
  • konkursy na stoiskach wystawców,
  • fachowe porady specjalistów,
  • pokazy firm.

Nadchodzące targi będą czynne w godzinach:

  • 1 kwietnia (sobota) - godz. 10.00 - 17.00
  • 2 kwietnia (niedziela) - godz. 10.00 - 17.00

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Na stronie www.promocja-targi.pl do pobrania bezpłatny bilet wstępu na targi dla dwóch osób.

***

W trakcie XX Jaworznickich Targów "Twój Dom, Twoje Otoczenie" odbywających się w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 - w ramach akcji "Nie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower" - jaworznianie będą mieli okazję oznakowania swoich jednośladów.

Znakowanie odbędzie się:

  • w sobotę, 1 kwietnia 2017 r. w godzinach 11:00 - 15:00;
  • w niedzielę, 2 kwietnia 2017 r. w godzinach 11:00 - 15:00.

Przypominamy żeby zabrać ze sobą dowód osobisty oraz dowód zakupu lub kartę gwarancyjną roweru, który ma być oznakowany. UWAGA: Osoby chcące oznakować swój jednoślad prosimy o wchodzenie do hali MCKiS wejściem od strony ulicy Farnej.

Obrazek