Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Przetarg na modernizację "pawilonu Słoneczna" ogłoszony

16 stycznia 2017, 10:50

Wizualizacja pawilonu Słoneczna po modernizacji

Wizualizacja "pawilonu Słoneczna" po modernizacji

Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosiło przetarg na przebudowę i rozbudowę budynku handlowo-usługowego - tzw. "pawilonu Słoneczna", zlokalizowanego w Jaworznie przy ul. Glinianej 12. Istniejący obiekt ma być wzbogacony m.in. o dziewięciokondygnacyjną część mieszkalną wraz z miejscami postojowymi.

Prace przy modernizacji i przebudowie pawilonu Słoneczna przy ulicy Glinianej to jedna z ważniejszych i trudniejszych inwestycji planowanych przez JTBS.

- Koncepcja zakłada budowę obiektu ośmiokondygnacyjnego z 49 mieszkaniami na wynajem. Do każdego mieszkania zostanie też przypisana komórka lokatorska na przykład do przechowywania rowerów czy rzadziej użytkowanego sprzętu. Na parterze znajdzie się natomiast parking dla lokatorów - wyjaśnia Janusz Łach, prezes JTBS.

Zmianie ulec ma również otoczenie "pawilonu Słoneczna".

- Planujemy, że w ramach prac zagospodarowane zostaną m.in. wewnętrzne drogi dojazdowe i teren obejmujący parking ogólnodostępny, a także skwer wypoczynkowy, na którym powstanie tzw. strefa seniora oraz plac zabaw dla najmłodszych - mówi Dawid Domagalski z JTBS.

Więcej informacji na www.jtbs.jaw.pl

Obrazek
Obrazek
Obrazek