Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Wsparcie z funduszy europejskich dla przedsiębiorców

30 listopada 2016, 09:36

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz rozwijać swoją firmę? Dowiedz się jak skorzystać ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego. Przyjdź na spotkanie!

Wydział Rozwoju i Polityki Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Jaworznie oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne pt. Wsparcie z funduszy europejskich na rozwój MŚP. Spotkanie przeznaczone jest dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw, które zainteresowane są pozyskaniem wsparcia z funduszy europejskich na rozwój.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą funduszy unijnych na rozwój firm w tym na wdrażanie innowacyjnych technologii, technologii informacyjno - komunikacyjnych. Przedstawiona zostanie także oferta szkoleń i doradztwa dla sektora MŚP finansowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014 - 2020.

Termin: czwartek, 8 grudnia 2016 r.
Godziny spotkania: 10.00 - 13.00
Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17 (audytorium).

Zasady rekrutacji:
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie swojej obecności do 6 grudnia br. mailowo na adres: invest@um.jaworzno.pl lub telefonicznie pod nr tel. 32 6181 713. Ilość miejsc ograniczona.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY!

Obrazek