Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Lista projektów niemal gotowa

22 sierpnia 2013, 13:01

Znana jest już lista projektów z dziesięciu obszarów konsultacyjnych, które przeszły cały etap weryfikacji i będą mogły zostać zrealizowane w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. W przyszłym tygodniu zestawienie uzupełnią wnioski z pozostałych trzech obszarów, a do dzielnic trafią plakaty informujące o przedsięwzięciach, na które będzie można głosować już we wrześniu.

Lista pozytywnie zweryfikowanych do tej pory wniosków dostępna jest już na stronie www.jbo.jaworzno.pl, w zakładce "Głosowanie". Wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć, jakie pomysły mają szansę na realizację w ich miejscu zamieszkania, mogą tam zobaczyć nazwę i numer projektu, nazwisko wnioskodawcy oraz szacowaną kwotę przedsięwzięcia.

W zakładce "Dokumenty do pobrania" można natomiast znaleźć listę wniosków odrzuconych na etapie weryfikacji z opisem powodu, który zdecydował o zdyskwalifikowaniu danego projektu. Są tam dostępne także karty do głosowania przygotowane specjalnie dla każdego obszaru konsultacyjnego. Swoje poparcie będzie można oczywiście zgłaszać również na karcie standardowej, także gotowej do pobrania w zakładce.

Przypominamy, że głosowanie na projekty, które pozytywnie przeszły weryfikację odbędzie się w terminie od 9 do 16 września. Głosować będzie można elektronicznie za pośrednictwem strony www.jbo.jaworzno.pl lub wrzucając swój głos do jednej z urn, które będą dostępne we wszystkich punktach konsultacyjnych JBO.