Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Losowanie JTBS

6 lutego 2020, 14:15

Losowanie JTBS

Losowanie JTBS

W czwartek, 6 lutego, odbyło się publiczne losowanie kolejności zawierania umów przedwstępnych na mieszkania w inwestycji Osiedle SFERA III na własność. W tym etapie jaworznckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego buduje 23 tego typu mieszkania. Do 31 stycznia br., do spółki wpłynęło aż 307 wniosków od osób chętnych za zakup mieszkania na własność.

Publiczne losowanie kolejności zawierania umów przedwstępnych na mieszkania odbyło się w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie, w obecności m.in. Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej Łukasza Kolarczyka i Prezesa JTBS Janusza Łacha. Z uwagi na fakt, że w każdej kategorii mieszkaniowej liczba zainteresowanych przekraczała liczbę mieszkań – los mógł oznaczać pierwszeństwo podpisania umowy lub miejsce na liście rezerwowej.

Umowa deweloperska w formie aktu notarialnego przedwstępnej umowy sprzedaży zostanie zawarta do 28 lutego 2020 r. Koszty zawarcia umowy przedwstępnej ponoszą w równej części strony umowy.

Mieszkania mają być oddane do użytku w IV kwartale 2020 r. Do każdego lokalu przypisany jest co najmniej jeden balkon lub ogródek z tarasem w przypadku mieszkań położonych na parterze. Pomieszczenia są bez okładzin ceramicznych ściennych i podłogowych, bez drzwi wewnętrznych. Będą posiadały kompletną instalację wewnętrzna centralnego ogrzewania wraz z zamontowanymi grzejnikami. Instalacja elektryczną rozprowadzoną i zakończoną puszkami elektrycznymi z gniazdami i włącznikami, kompletną tablicę elektryczną z zabezpieczeniami. Instalacje wod-kan będą rozprowadzone do projektowanych punktów poboru. Instalacja domofonowa będzie kompletna. Ściany zostaną wykończone gładzią gipsową, jednokrotnie malowane farbami emulsyjnymi za wyjątkiem łazienki (powierzchnie przygotowane pod montażu okładzin ściennych). Podłogi – wylewki cementowe. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Stolarka okienna PCV.
 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek