Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Zalecenia Ministerstwa Zdrowia
- materiał informacyjny w sprawie koronawirusa
>
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aktywne Jaworznianki podsumowały rok

13 grudnia 2019, 19:21

Aktywne Jaworznianki podsumowały rok

Aktywne Jaworznianki podsumowały rok

Za nami ostatnie w tym roku spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki". Przedświąteczne życzenia zebranym Paniom złożyła Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Podczas spotkania Panie wysłuchały wykładów: "Jak wyrwać się z kultu młodości i czerpać radość z życia?" - psycholog Dominiki Kajdas-Ciupek; "Jak efektywnie zaplanować rok w pracy i biznesie? Jak nawiązać efektywne relacje?" - Adama Przemyka z Klubu Przedsiębiorczości oraz "Nie bójmy się zmian na lepsze. Jak być odważnym?" prowadzony przez Karolinę Pułjan.

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Kolejne spotkania zaplanowano na 13 marca 2020 r. oraz 5 czerwca 2020 r.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek