Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zaduszki jazzowe z eM Bandem

4 listopada 2019, 15:51

Już po raz siódmy eM Band Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna zorganizowała Zaduszki Jazzowe. Impreza odbyła się w sobotę, 2 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków na Osiedlu Stałym.

Tym razem Marek Malisz, dyrektor em Bandu oraz jego orkiestra, gościli jedną z najciekawszych postaci polskiej sceny jazzowej, Grażynę Auguścik. Na scenie  stanęli też Paulinho Garcia oraz znany już jaworznickiej publiczności Wojciech Myrczek, który również poprowadził koncert. Tym razem jaworznicka publiczność mogła przeżyć dość szeroki wachlarz muzycznych emocji, artyści sięgali po bardzo różnorodne utwory, zarówno z polskiej, jak i zagranicznej sceny. Koncert, zgodnie z założeniem jazzowych Zaduszek miał wyjątkowy charakter. Z jednej strony nawet wybredni słuchacze mogli być w pełni zadowoleni z jakości występu fenomenalnych muzyków i wokalistów. Wydarzenie to ma jednak również pewien refleksyjny wydźwięk i tu ponownie orkiestra Marka Malisza oraz zaproszeni goście pozostawili publiczność w pełni zadowoloną z występu.

Siódma edycja Zaduszek Jazzowych, to kolejny duży sukces eM Bandu, możemy zatem spodziewać się kontynuacji imprezy w przyszłym roku, zastanawiając się, jakim gościem tym razem zaskoczy nas jaworznicka orkiestra.

Już 24 listopada eM Band zaprasza na kolejną imprezę. Tym razem do swojej siedziby w klubie Relax z Niedzieliskach. O godzinie 18.00 rozpoczni się koncert Shanta Rei - piosenka żeglarska. Bilety kosztują 20 zł i będzie je możnma nabyć przed wejściem na wydarzenia. Wszystkie informacje na temat nadchodzących wydarzeń organizowanych przez  eM Band można znaleźć na profilach facebookowych orkiestry oraz Klubu Relax.