Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Zalecenia Ministerstwa Zdrowia
- materiał informacyjny w sprawie koronawirusa
>
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Aplikuj do prgramu "Czyste Powietrze"

8 października 2019, 11:23

Aplikuj do prgramu Czyste Powietrze

Aplikuj do prgramu "Czyste Powietrze"

W poniedziałek, 7 października br. w CK Teatrze Sztuk odbyło się spotkanie dla mieszkańców ws. rządowego programu Czyste Powietrze. Eksperci Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przedstawili założenia programu, zasady naboru wniosków i odpowiedzieli na pytania mieszkańców.

W każdą środę w Wydziale Ochrony Środowiska UM (ul. Krakowska 9) można skorzystać z konsultacji ws. programu oraz złożyć wniosek o dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy. Podczas spotkania na ręce Zastępcy Prezydenta Miasta Moniki Bryl przekazano tabliczkę, która zawiśnie na budynku przy ul. Krakowskiej 9, gdzie znajduje się Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Jaworznie.

Poandto, jak poinformowała radna Sejmiku Województwa Śląskiego Maria Materla, do Jaworzna trafią 63 oczyszczacze powietrza. Oczyszczace znajdą się w jaworznickich przedszkolach.

Więcej informacji na temat programu można uzyskać korzystając ze strony - www.wfosigw.katowice.pl/program-czyste-powietrze.pl oraz podczas środowych konsultacji w UM.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek