Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Kinder+Sport Mini Tour de Pologne w Jaworznie!

23 lipca 2019, 08:27

6 sierpnia Kinder+Sport Mini Tour de Pologne oraz Kinder+Sport Mini Tour de Pologne Cup - największe wydarzenie kolarskie dla dzieci i młodzieży w Polsce odbędzie się w Jaworznie!

To impreza sportowa, która od 20 lat towarzyszy wyścigowi Tour de Pologne UCI World Tour. Mogą w niej startować dziewczynki i chłopcy w wieku od 7 do 14 lat. Wydarzenie podzielone jest na rowerową paradę dla najmłodszych oraz wyścigi dla nastoletnich uczestników. Imprezy odbywają się w wybranych miastach etapowych. W tym roku jako jedyne miasto startowe, wyścig dla młodych zawodników zorganizuje Jaworzno!

Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 6 sierpnia, przed startem dorosłych kolarzy.

Pętla jaworznickiej edycji Mini TdP będzie miała 2,3 km wokół ścisłego centrum miasta. Parada dla młodszych dzieci przejedzie tę trasę raz. Starsi uczestnicy wyścigu, w zależności od kategorii wiekowej okrążą centrum pięcio lub sześciokrotnie. Warto podkreślić, że każde dziecko biorące udział w paradzie otrzyma pakiet startowy złożony z worka sportowego, koszulki oraz bidonu kolarskiego, a po przekroczeniu linii mety zostanie nagrodzone unikatowym medalem oraz dyplomem!

Termin zgłoszeń mija 29 lipca o godz. 9.00.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Szczegóły: www.minitourdepologne.com.pl

Zgłoszenia: www.rejestracja.langteam.com.pl

Udział w Kinder+Sport Mini Tour de Pologne jest całkowicie bezpłatny.

Wydarzenie objęte jest patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.