Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Ostatni dzwonek na podpisanie umowy

24 czerwca 2019, 14:43

Ostatni dzwonek na podpisanie umowy

Ostatni dzwonek na podpisanie umowy

Do końca czerwca trwa akcja podpisywania umów na podłączenie się i korzystanie z kanalizacji sanitarnej w Dąbrowie Narodowej. Jak wiadomo, budowa kanalizacji w Dąbrowie Narodowej uzależniona jest od podpisania przez 80 proc. gospodarstw domowych objętych inwestycją deklaracji w postaci umowy na odprowadzanie ścieków.

Mając na uwadze pozytywny odzew z jakim spotkała się poprzednio organizowana akcja podpisywania umów na podłączenie się do kanalizacji w mobilnym punkcie, Zarząd Spółki zdecydował o ponowieniu akcji i powtórnym uruchomieniu w dniach 26 - 29 czerwca, tym razem w Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Spółdzielczej 9 w Jaworznie, mobilnego punktu ds. zawierania umów. W tych dniach u naszych pracowników mieszkańcy dzielnicy podpiszą umowę na podłączenie się do kanalizacji, pozyskają informacje techniczne co do przebiegu przyłącza, oraz co do szacunkowej wartości i kosztów jego budowy.

Punkt w SP 8 czynny będzie:

  • 26 czerwca (środa) w godz. 9:00 do 17:00,
  • 27 czerwca (czwartek) w godz. 9:00 do 17:00,
  • 28 czerwca (piątek) w godz. 9:00 do 17:00,
  • 29 czerwca (sobota) w godz. 9:00 do 13:00.

Ponadto, w tych dniach, spisanie przedmiotowej umowy kanalizacyjnej będzie możliwe w siedzibie Wodociągów Jaworzno przy ul. św. Wojciecha 34. Na stanowisku Obsługi Klienta - Kancelaria, od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 15:00.