Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

10 maja 2019, 11:49

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

Najlepsi sportowcy nagrodzeni

Prezydent Miasta przyznał najlepszym jaworznickim zawodnikom, którzy osiągnęli wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym, Sportowe Nagrody Miasta Jaworzna. W tym roku uhonorowanych zostało 72 sportowców, reprezentujących 16 dyscyplin.

Nagrody zostały wręczone w piątek, 10 maja br. przez Prezydenta Miasta Pawła Silberta, Pełnomocnika ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej Łukasza Kolarczyka oraz Radnych Rady Miejskiej Mariusza Kowalskiego i Janusza Papugę. Wyróżnieni zawodnicy, reprezentujący zarówno dyscypliny indywidualne jak i zespołowe, osiągnęli sukcesy w następujących dyscyplinach sportu: lekkoatletyka, szermierka na wózkach, boks, ju-jitsu, kickboxing, wushu, narciarstwo wodne, badminton, szachy, bilard, piłka siatkowa, piłka nożna. Podczas uroczystości wyróżnione zostały również Alicja Guja za osiągnięcia w gimnastyce artystycznej oraz Justyna Bajgrowicz – Biegun za osiągnięcia we wrotkarstwie.

Wśród nagrodzonych w tym roku sportowców znaleźli się:

  1. Patrycja Włodarczyk - lekkoatletyka,
  2. Alicja Włodarczyk -  lekkoatletyka,
  3. Barbara Żakowiecka - lekkoatletyka,
  4. Olga Stępień-Wyrobiec - lekkoatletyka,
  5. Patrycja Haręza -  szermierka na wózkach,
  6. Robert Studziżba - parakajakarstwo,
  7. Jolanta Guzik - szachy,
  8. Jacek Stachańczyk - szachy,
  9. Mateusz Łapaj - szachy,
  10. Igor Musiał - szachy,
  11. Emilia Stolarczyk - akrobatyka sportowa,
  12. Maja Kantor - akrobatyka sportowa,
  13. Anna Gogola - narciarstwo wodne,
  14. Aleksandra Gogola - narciarstwo wodne,
  15. Monika Przewdzięk - narciarstwo wodne,
  16. Sara Kompert - narciarstwo wodne,
  17. Roksana Witek - narciarstwo wodne,
  18. Michał Kędrak - narciarstwo wodne,
  19. Tomasz Zieliński -  narciarstwo wodne,
  20. Filip Zieliński - narciarstwo wodne,
  21. Klaudia Simsak - boks
  22. Dominik Harwankowski - boks
  23. Bartłomiej Przybyła - boks,
  24. Wiktoria Szyjka - ju-jitsu,
  25. Aleksandra Masternak - ju-jitsu,
  26. Hanna Kałuża - ju-jitsu,
  27. Adela Niciarz - ju-jitsu,
  28. Marek Tarabura - ju-jitsu,
  29. Patryk Urban - ju-jitsu,
  30. Arkadiusz Małek -  ju-jitsu,
  31. Kacper Sroka - ju-jitsu,
  32. Szymon Łąka  - ju-jitsu,
  33. Patryk Matusik - ju-jitsu,
  34. Dawid Machna - ju-jitsu,
  35. Aleksander Olszówka - ju-jitsu,
  36.  Łukasz Proksa - judo,
  37.  Dawid Kajdy - judo,
  38.  Bartosz Machna - judo,
  39.  Karolina Wójcik - wushu,
  40.  Rafał Wiernek  - wushu,
  41.  Dominik Jastrząb  - bilard,
  42.  Sambor Stachowiak - bilard,
  43.  Bartosz Ufnalski - bilard,
  44.  Mikołaj Żelazny - bilard,
  45.  Oskar Widacha - bilard,
  46.  Beata Białek - badminton,
  47.  Katarzyna Michalska - badminton,
  48.  Dariusz Opatrzyk - badminton,
  49.  Michał Wieczorek - badminton,
  50.  Adam Bochenek - badminton,
  51.  Maciej Rzędzicki - piłka siatkowa,
  52.  Marek Nowak - piłka siatkowa,
  53.  Piotr Czapla - piłka siatkowa,
  54. Andrzej Patucha - piłka siatkowa,
  55. Stefan Dwornicki - piłka siatkowa,
  56. Ryszard Nowotarski - piłka siatkowa,
  57. Mariusz Syguła - piłka siatkowa,
  58. Paweł Żeliński - piłka siatkowa,
  59. Bartosz Schmidt - piłka siatkowa,
  60. Karol Borończyk - piłka siatkowa,
  61. Jacek Sowa - piłka siatkowa,
  62. Marcin Sikorski - piłka nożna,
  63. Łukasz Sabal - piłka nożna,
  64. Łukasz Cichoń - piłka nożna,
  65. Dariusz Marszałek - piłka nożna,
  66. Konrad Czapla - piłka nożna,
  67. Łukasz Kowalski - piłka nożna,
  68. Piotr Turek - piłka nożna,
  69. Maciej Byrczek - piłka nożna,
  70. Łukasz Kozdraś - piłka nożna,
  71. Grzegorz Kubik - piłka nożna,
  72. Łukasz Warchoł - piłka nożna.

       


     

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek