Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Dzień Ziemi i otwarcie tężni w GEOsferze!

17 kwietnia 2019, 12:49

Dzień Ziemi i otwarcie tężni w GEOsferze!

Dzień Ziemi i otwarcie tężni w GEOsferze!

Warsztaty, konkursy, otwarcie tężni i finał akcji #trashchallange - to tylko część atrakcji przygotowana na sobotę, 27 kwietnia w Ośrodku Edukacji Ekologiczno - Geologicznej GEOsfera. Zajęcia warsztatowe oraz gra terenowa objęte są mailową rejestracją miejsc.

Jak co roku wiosną świętujemy Dzień Ziemi - najważniejsze, najbardziej znane i najhuczniej obchodzone wydarzenie ekologiczne. Z tej okazji zapraszamy do GEOsfery na moment przyrodniczej refleksji. W programie od godz. 14:00 do godz. 18:00, czekają na mieszkańców m.in. warsztaty przyrodnicze, ceramiczne i gra terenowa.

Główną atrakcją dnia będzie otwarcie tężni solankowej oraz finał akcji #jaworznotrashchallange. Zapraszamy też na zajęcia sportowe takie jak: trening na świeżym powietrzu oraz zawody łucznicze. Zachęcamy do zabrania ze sobą koszy piknikowych oraz koców - ogniska będą rozpalone.

Wszystkie warsztaty oraz gra terenowa objęte są mailową rezerwacją miejsc: geosfera@um.jaworzno.pl. Potwierdzeniem uczestnictwa w zajęciach jest mail zwrotny od zespołu GEOsfery. Zapisy trwają do 26 kwietnia br. do godz. 14:00.

Obrazek