Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zapraszamy na Targi Pracy i Edukacji

15 kwietnia 2019, 13:56

Zapraszamy na Targi Pracy i Edukacji

Zapraszamy na Targi Pracy i Edukacji

Chcesz znaleźć swoją pierwszą pracę, zmienić dotychczasową na lepszą lub poznać ofertę szkoleń zawodowych? Odwiedź Targi Pracy i Edukacji w Jaworznie, które odbędą się 25 kwietnia br. Targi to wspaniała okazja by w jednym miejscu spotkać wielu pracodawców i w ciągu kilkunastu minut zdobyć zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Dla uczniów stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjnej to sprzyjająca okoliczność, aby zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych oraz uczelni wyższych.

Kolejna edycja jaworznickich Targów Pracy wystartuje w czwartek, 25 kwietnia br. w godzinach 8.30 - 16.00, w Hali Sportowej MCKiS przy ul. Inwalidów Wojennych 18 na Osiedlu Stałym. W czasie ich trwania uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami pracy z terenu Jaworzna i miast ościennych, propozycją szkoleń zawodowych oraz zdobyć informację na temat usług świadczonych przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie.

Każdy odwiedzający Targi może zdobyć nagrodę za udział w konkursie z wiedzy ogólnej, m.in. z zakresu rynku pracy oraz edukacji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Przewidziana jest również wygrana dla wystawcy, który najciekawiej przygotuje swoje stanowisko.

***

Kiedy? 25 kwietnia 2019 r. (czwartek)
W jakich godzinach?  8:30 - 16:00.
Gdzie? w Hali Sportowej w Jaworznie, ul. Inwalidów Wojennych 18,
Wstęp: bezpłatny,
Będą z nami m.in.: Spółka Usług Górniczych, AMAZON Sp. z o.o., Huta Pokój S.A., DHL Supply Chain, Manuli Hydraulics Polska S.A., ICB Pharma Sp.z o.o., Fud - Men S.J., GRUPA CARGO
Sp. z o.o., Straż Graniczna Racibórz, Komenda Miejska Policji, Powiatowe Urzędy Pracy, Szkoły Ponadpodstawowe, Wyższe Uczelnie, Agencje Zatrudnienia oraz eksperci rynku pracy.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaworznie przy ul. Północnej 9b tel. 32 61-81-920; e-mail: posrednictwo@pup-jaworzno.pl.