Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Aktywne Jaworznianki świętowały Dzień Kobiet

15 marca 2019, 14:43

Aktywne Jaworznianki świętowały Dzień Kobiet

Aktywne Jaworznianki świętowały Dzień Kobiet

Za nami kolejne spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbyło się w piątek, 15 marca br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Pomysłodawczyniami cyklu Aktywne Jaworznianki są Patrycja Kłósek oraz Karolina Boborowska. W inicjatywę spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Kolejne już spotkanie było okazją do świętowania Dnia Kobiet, dlatego na spotkaniu poruszano tematy typowo kobiece. Jednym z nich były trendy w makijażu na wiosnę. Rozmawiano o tym, jak mieć siłę i odwagę w dokonywaniu w życiu zmian. Panie dyskutowały także o tym jak wyrwać się z kultu młodości i czerpać radość z życia.

Z okazji święta kobiet, Aktywne Jaworznianki przygotowały dla Pań wiele atrakcji. Kwiatowy upominek wręczył zebranym także Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Przedsiębiorczości i Współpracy Społecznej Łukasz Kolarczyk.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek