Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Dzień Kobiet z "Aktywnymi Jaworzniankami"

14 marca 2019, 13:51

Dzień Kobiet z Aktywnymi Jaworzniankami

Dzień Kobiet z "Aktywnymi Jaworzniankami"

Zapraszamy na siódme już spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 15 marca br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

- Podczas spotkań Aktywnych Jaworznianek specjaliści z różnych dziedzin opowiadają o często nurtujących kobiety tematach z życia codziennego, finansów, biznesu, psychologii, dietetyki i urody. Na marcowym spotkaniu dowiemy się między innymi jakie są obowiązujące trendy na wiosnę w makijażu, jak zwiększyć swoją odwagę do dokonywaniu w życiu zmian oraz jak wyrwać się z kultu młodości i czerpać radość z każdego etapu życia - mówią pomysłodawczynie cyklu spotkań - Patrycja Kłósek i Karolina Boborowska.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego. Tematyka najbliższego spotkania:

  • Trendy w makijażu i pielęgnacji na wiosnę - Magdalena Gościńska
  • Siła i odwaga kobiet do dokonywania w życiu zmian - Anna Nazarewicz-Chechelska
  • Jak wyrwać się z kultu młodości i czerpać radość z życia - Dominika Kajdas-Ciupek

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Kolejne spotkanie zaplanowano na 29 czerwca 2019 r.

Obrazek