Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Kamil Bednarek i Organek na Dniach Jaworzna

14 lutego 2019, 12:08

Kamil Bednarek i Organek na Dniach Jaworzna

Kamil Bednarek i Organek na Dniach Jaworzna

Kamil Bednarek, Organek, GROMEE, Grzegorz Hyży, The Dumplings i jaworznicki Blunt Razor, to gwiazdy tegorocznych Dni Jaworzna! W weekend 15 i 16 czerwca br. oprócz koncertów na jaworznian będzie czekało wiele atrakcji. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Pierwszego dnia - Dni Miasta (15 czerwca br.) wystąpią: The Dumplings, duet z Zabrza grający muzykę electropop, Grzegorz Hyży znana szerokiej publiczności gwiazda polskiej muzyki pop, który przygodę z muzycznym światem zaczynał w programie X-Factor oraz Gromee, zeszłoroczny reprezentant Polski w konkursie Eurowizji.

W niedzielę, 16 czerwca br. jaworznicka publiczność będzie miała okazję wysłuchania koncertu lokalnego zespołu Blunt Razor, który odnosi coraz większe sukcesy. Ponadto wystąpią dwie gwiazdy z wieloma złotymi płytami na koncie: Kamil Bednarek i Organek! Doskonale znani publiczności w każdym wieku.

Dni Jaworzna, to nie tylko muzyczna uczta. Na jaworznickie rodziny będzie czekało wiele atrakcji .m.in. zajęcia dla najmłodszych, strefa gastronomiczna i wiele innych.

Już dzisiaj zapraszamy na czerwcowe Święto Miasta!