Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

"Aktywne Jaworznianki" już 7 grudnia

13 listopada 2018, 13:50

Aktywne Jaworznianki już 7 grudnia

"Aktywne Jaworznianki" już 7 grudnia

Zapraszamy na szóste już spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbędzie się w piątek, 7 grudnia br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 w sali obrad Urzędu Miejskiego. Tematyka najbliższego spotkania:

  • Taktyki zarządzania czasem w pracy i w życiu - Urszula Łatka-Strykowiec
  • Asertywna JA - czyli jak być sobą - Anna Nitkiewicz-Jankowska
  • Usuń wewnętrzne blokady, nie rób wymówek - skuteczny samorozwój - Katarzyna Mach

Aktywne Jaworznianki to cykl spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. W inicjatywę tych spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań Aktywna Jaworznianka jest Patrycja Kłósek - właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Drugim pomysłodawcą spotkań jest Karolina Boborowska - ekonomistka, bizneswoman, specjalista marketingu i zarządzania. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby każda Jaworznianka także miała ułatwiony dostęp do szkoleń.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Kolejne spotkania zaplanowano na 15 marca 2019 r. oraz 29 czerwca 2019 r.

Obrazek