Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Aktywnie na Podłężu

27 sierpnia 2018, 13:44

Aktywnie na Podłężu

Aktywnie na Podłężu

W sobotę, 25 sierpnia aktywną dzielnicą było Podłęże. Mimo niesprzyjającej pogody mieszkańcy wzięli udział w wielu przygotowanych atrakcjach m.in. turnieju łuczniczym czy warsztatach z rękodzieła.

Ponadto zebrani mieli okazję wziąć udział w warsztatach dancefitness, obejrzeć niespodziankowy występ Zespołu Śpiewaczego "Dąbrowianki" i zrobić sobie zdjęcie w roli superbohatera w fotobudce przygotowanej przez Centrum Kultury Teatr Sztuk w Jaworznie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy i zapraszamy na kolejne wydarzenia z cyklu "Aktywne Dzielnice" - 8 września w Parku na Osiedlu Stałym i 9 września na rynku w Byczynie.

  ***

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywają się zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców czeka szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy!

W organizację wydarzenia włączają się wszystkie miejskie instytucje.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek