Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Aktywny weekend za nami

21 sierpnia 2018, 08:07

Aktywny weekend za nami

Aktywny weekend za nami

Świat bajek i rockowe brzmienie tak w skrócie można podsumować dwie imprezy z cyklu "Aktywne Dzielnice", które odbyły się w Jaworznie w miniony weekend. Następne wydarzenie w ramach programu Jaworzno Wspiera Rodziny, już w sobotę - 25 sierpnia w Parku Podłęże.

W sobotę, 18 sierpnia na Borach mieszkańcy naszego miasta mieli okazję wziąć udział w bajkowym festynie. Prócz malowania buzi, obrazów na folii, wspólnego przeciągania liny - całe rodziny mogły sprawdzić bajkową wiedzę. Ponadto zebrani obejrzeli pokaz tańca i przedstawienie artystyczne przygotowane przez wychowanków i pracowników Powiatowej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Jaworznie.

W niedzielę, 19 sierpnia na jaworznickich plantach usłyszeć można było rockowe brzmienie. Wszystko za sprawą finału "Letniego Festiwalu Rocka". Na scenie zagrały trzy zespoły - Magaa, Helolove i Odwilż.

***

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywają się zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców czeka szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy!

 


 

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek