Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Aktywne dzielnice w Jeleniu

13 sierpnia 2018, 11:31

Aktywne dzielnice w Jeleniu

Aktywne dzielnice w Jeleniu

Koncert zespołu "Jelenianki", budowanie tipi, tworzenie pióropuszy, podchody czy kolor party - to tylko cześć atrakcji z jakich mogli skorzystać mieszkańcy Jelenia podczas kolejnej imprezy organizowanej w ramach cyklu "Aktywne Dzielnice". Impreza w "indiańskim stylu" odbyła się w parku przy siedzibie Orkiestry Kameralnej "Archetti".

Zebrani podczas imprezy mieszkańcy wysłuchali występu zespołu śpiewaczego "Jelenianki". Najmłodsi wraz z całymi rodzinami mieli okazję wziąć udział w wielu zabawach i konkursach m.in. na budowie namiotów indiańskich, konkursie na najciekawszy pióropusz, podchodach z harcerzami oraz uczyli się tańca plemiennego. Na koniec wydarzenia odbyło się spotkanie plemion przy ognisku i największa niespodzianka wydarzenia - kolor party.

***

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywają się zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców czeka szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy!

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek