Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Weekendowe "Aktywne Dzielnice"

6 sierpnia 2018, 09:11

Weekendowe Aktywne Dzielnice

Weekendowe "Aktywne Dzielnice"

Koncerty, zajęcia dla dzieci i rodziców, animacje, a także wspólne puszczanie latawców to tylko część z atrakcji z jakich korzystali w miniony weekend mieszkańcy podczas imprez z cyklu "Aktywne Dzielnice" w Ciężkowicach oraz w Śródmieściu na jaworznickich Plantach.

W sobotę, 4 sierpnia br. przy Szkole Podstawowej nr 18 w Ciężkowicach, odbył się rodzinny piknik podczas, którego jaworznianie korzystali z mnóstwa atrakcji  m.in. warsztatów, animacji, konkursów i konkurencji rekreacyjnych, a także wspólnego puszczania latawców. Ponadto na zebranych czekały występy artystyczne najmłodszych mieszkańców dzielnicy, słodki poczęstunek i pieczenie kiełbasek oraz idealna na upalną pogodę - wodna mgiełka.

Niedziela, 5 sierpnia br. upłynęła koncertowo z Orkiestrą Kameralną Miasta Jaworzna "Archetti". Na zebranych czekały występy orkiestry oraz warsztaty dla najmłodszych uczestników spotkania m.in. malowanie na folii czy lepienie z masy solnej.

Zapraszamy na kolejne imprezy z cyklu, które odbędą się 11 sierpnia br. w Jeleniu i 18 sierpnia br. na Borach!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek