Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Zostań twarzą Tour de Pologne 2018!

18 lipca 2018, 09:01

Zostań twarzą Tour de Pologne 2018!

Zostań twarzą Tour de Pologne 2018!

Przygotowując się do przyjęcia na jaworznickim Rynku czołowych przedstawicieli światowego kolarstwa, z reprezentantami LangTeam'u na czele, ruszamy z drugą edycją konkursu dla wszystkich odważnych i atrakcyjnych Pań, które zechcą reprezentować Jaworzno podczas największego w Polsce i jednego z największych na świecie wyścigu kolarskiego - Tour de Pologne!

W tym roku zmienią się nieco zasady wyboru kandydatek na jaworznicką hostessę TdP, główną nagrodą pozostanie jednak możliwość dostania się za kulisy wielkiej imprezy sportowej i reprezentowania barw naszego miasta podczas 4. etapu 75. Tour de Pologne, na odcinku Jaworzno-Szczyrk - 7 sierpnia. Dodatkowo laureatka Castingu otrzyma gratyfikacje pieniężną i szansę na profesjonalną sesje zdjęciową na potrzeby własnego portfolio.

Panie, które chciałyby wziąć udział w konkursie muszą być mieszkankami Jaworzna, muszą mieć ukończone 18 i nie więcej niż 29 lat, muszą mieć co najmniej 170 cm wzrostu, muszą swobodnie czuć się przed obiektywem i - koniecznie - mieć piękny uśmiech, bo ten zawsze towarzyszy hostessą TdP. Jaworznianki, które spełniają te kryteria powinny wysłać swoje zgłoszenie na adres: casting@mckis.jaw.pl. Spośród wszystkich zgłoszonych Pań, Komisja Konkursowa wybierze maksymalnie 5 kandydatek, które zostaną zaproszone na finał i będą miały szansę na stanie się częścią jaworznickiej ekipy Tour de Pologne!

Wszelkie szczegóły konkursu można znaleźć w jego regulaminie - Zostań twarzą Tour de Pologne 2018 - regulamin.