Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Niedzielska - Aktywna Dzielnica

9 czerwca 2018, 20:40

Niedzielska - Aktywna Dzielnica

Niedzielska - Aktywna Dzielnica

W sobotę, 9 czerwca rodzinną imprezą w Niedzieliskach rozpoczął się projekt pod nazwą "Aktywna Dzielnica". Cykl 26 pikników, festynów i koncertów w poszczególnych osiedlach odbywa się w ramach programu "Jaworzno Wspiera Rodziny".

W ramach projektu w Niedzielskach jaworznianie mieli okazję m.in. wysłuchania koncertów Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna, Zespołu Śpiewaczego "Jaworznianki" czy grupy rockowej "Master Man".

Ponadto na najmłodszych i ich rodziców czekało wiele atrakcji – warsztaty dla dzieci, zajęcia rekreacyjno – sportowe. Imprezę otworzył Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek, który życzył zebranym udanej zabawy i zaprosił na kolejne "Aktywne dzielnice", które już 16 czerwca br. odbędą się w Parku Lotników na Osiedlu Stałym.

Dużym wydarzeniem było zakopanie przy szkole kapsuły czasu, która otwarta zostanie za 30 lat. W kapsule zamknięto pamiątki uczniów oraz mieszkańców dzielnicy.

Kolejne imprezy z cyklu "Aktywne dzielnice" odbędą się 16 czerwca (sobota) w Parku Lotników w Osiedlu Stałym i 30 czerwca (sobota) na Rynku w Byczynie.

- Serdecznie zapraszam do udziału w imprezach. Mam nadzieję, że wydarzenia organizowane w ramach projektu "Aktywna Dzielnica" pozwolą Państwu na dobrą i przyjemną zabawę w towarzystwie najbliższych, przyjaciół i znajomych - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl.

W organizację wydarzenia włączyły się wszystkie miejskie instytucje.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek