Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

JBO 2019: Ruszył nabór wniosków

1 czerwca 2018, 00:01

Ruszył nabór wniosków do JBO 2019

Ruszył nabór wniosków do JBO 2019

Zakończyły się spotkania informacyjne organizowane dla wszystkich obszarów konsultacyjnych na temat nowych zasad Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Przed nami nabór propozycji zadań, który potrwa od 1 do 21 czerwca br.

Formularze wniosków od 1 czerwca dostępne będą we wszystkich punktach informacyjnych. Można je również pobrać ze strony internetowej www.jbo.jaworzno.pl.

Zapraszamy mieszkańców na "Maraton pisania wniosków". W tym roku proponujemy aż dwa terminy do wyboru - 7 czerwca (czwartek) w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie w godz. od 10.00 do 17.00 oraz 9 czerwca (sobota) w godz. od 9.00 do 12.00.

- Podczas spotkania mieszkańcy będą mogli skorzystać z kompleksowej porady pracowników Urzędu Miejskiego, wypełnić i zweryfikować swój wniosek, sprawdzić własność terenów, załączniki oraz oszacować koszty zadania - mówi Magdalena Tomaszewska, pracownik Referatu inicjatyw i Konsultacji Społecznych w Biurze Promocji i Informacji.

Jednocześnie podczas prowadzonych spotkań w poszczególnych obszarach wybrano reprezentację mieszkańców, która będzie uczestniczyć w pracach komisji ds. budżetu obywatelskiego przy ocenie formalnej wniosków i ustalaniu wyników głosowania. Jednocześnie informujemy, że pozostały wolne miejsca w niektórych obszarach - osoby chętne do współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego, na zgłoszenia czekamy do 11 czerwca br. Kandydaturę do reprezentacji obszaru można zgłaszać:

  • elektronicznie - na adres e-mail: jbo@um.jaworzno.pl,
  • telefonicznie - pod nr telefonu 32 61 81 582, 32 61 81 895.

Przy zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, nr telefonu kontaktowego.

Informacje na temat JBO oraz zasad wypełniania wniosków można uzyskać pod nr tel. (32) 61 81 582, 895 oraz pod adresem e-mail: jbo@um.jaworzno.pl