Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Kolejne spotkanie "Aktywnych Jaworznianek"

18 maja 2018, 20:01

Kolejne spotkanie Aktywnych Jaworznianek

Kolejne spotkanie "Aktywnych Jaworznianek"

Za nami kolejne spotkanie realizowane w ramach cyklu "Aktywne Jaworznianki", które odbyło się w piątek, 18 maja br., w sali obrad Urzędu Miejskiego. Pomysłodawczyniami cyklu Aktywne Jaworznianki są Patrycja Kłósek oraz Karolina Boborowska. W inicjatywę spotkań włączyła się również Zastępca Prezydenta Monika Bryl.

Cykl spotkań skierowany jest zarówno do kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, jak również osób bezrobotnych, poszukujących pracy oraz planujących otworzyć własną działalność gospodarczą.

Podczas piątego już spotkania panie rozmawiały o tym, jak efektywnie zarządzać budżetem domowym, a także co warto wiedzieć na temat spadków, darowizn i testamentów. Zastępca prezydenta Monika Bryl opowiadała zebranym m.in. o aktywizacji seniorów, trosce o rodziny oraz miejskich programach społecznych takich jak "Jaworzno Wspiera Rodziny" czy "Jaworzno Przyjazne Seniorom". Prezydent Bryl omówiła również prowadzone w mieście inwestycje, a także przedstawiła prowadzone w mieście działania dotyczące profilaktyki prozdrowotnej.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek