50 lat szkoły!

17 maja 2018, 16:03

50 lat szkoły!

Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystym jubileuszu 50-lecia działalności oświatowej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Komisji Edukacji Narodowej w Osiedlu Stałym. Gratulacje z okazji jubileuszu w imieniu Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta, złożył jego zastępca Tadeusz Kaczmarek.

Prócz gratulacji i podziękowań zaproszeni goście mieli okazję obejrzenia koncertu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Grażyny Bacewicz oraz występów artystycznych uczniów Szkoły Podstawowej nr 5. Jubileusz był doskonałą okazją do spotkania i powspominania "starych czasów".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek