Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie"

19 marca 2018, 11:53

Targi Twój Dom, Twoje Otoczenie

Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie"

Nowe technologie w budownictwie i aranżacji wnętrz - m.in. z takimi zagadnieniami mogą się zapoznać jaworznianie na XXI Jaworznickich Targach "Twój Dom, Twoje Otoczenie". 14 i 15 kwietnia na mieszkańców czekać będzie wiele atrakcji i nowych pomysłów na zmianę wyglądu domu i otoczenia. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert.

Jaworznickie Targi "Twój Dom, Twoje Otoczenie" odbywają się już od 1998 roku. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy jest "CZYSTE POWIETRZE DLA JAWORZNA" czyli propagowanie metod  walki ze smogiem. Podczas imprezy będą się prezentowały firmy związane z tematyką ogrzewania, materiałów termoizolacji oraz odnawialnych źródeł energii. Na stoisku Urzędu Miasta będzie można uzyskać pełną informację na temat możliwości pozyskania dofinansowania przy wymianie pieca.

Ponadto na zwiedzających czekają liczne atrakcje. W Klubie Kreatywnego Inżyniera "FLOJAMO" warsztaty dla dzieci prowadzone będą pod okiem fachowych animatorów. Dodatkowo - jak co roku - na stoiskach Firmy będą udzielały fachowych porad oraz przeprowadzały konkursy dla zwiedzających.

Kolejną atrakcją są nagrody dla zwiedzających. FIRMA TAURON WYDOBYCIE - ufundowała specjalnie dla odwiedzający dwie palety Ekogroszku TAURON wraz z bezpłatnym transportem. A do tego konkurs plastyczny dla szkół, związany z działaniami na rzecz walki o czysty klimat. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród nastąpi podczas otwarcia targów czyli 14 kwietnia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnej edycji Targów Budowlanych w Jaworznie. Tradycyjnie odbędą się na hali Miejskiego Centrum Kultury i Sportu. Ze względu na trwający remont wyjątkowo wejście główne będzie od ulicy FARNEJ. Targi można odwiedzać można odwiedzać pomimo obowiązującego zakazu handlu w niedzielę.

Obrazek