Prezydent spotkał się z młodzieżą

14 lutego 2018, 15:20

Podczas XVI spotkania prezydenta Pawła Silberta z samorządami szkolnymi, Mariola Sobótka z firmy HRS wręczyła nagrodę za zajęcie przez Jaworzno pierwszego miejsca w konkursie Kocham to Miasto - Miasto Roku 2017!

Podczas XVI spotkania prezydenta Pawła Silberta z samorządami szkolnymi, Mariola Sobótka z firmy HRS wręczyła nagrodę za zajęcie przez Jaworzno pierwszego miejsca w konkursie "Kocham to Miasto - Miasto Roku 2017"!

W I Liceum Ogólnokształcącym odbyło się tradycyjne, coroczne spotkanie przedstawicieli samorządów szkolnych z Prezydentem Miasta Jaworzna. W spotkaniu z młodzieżą wzięła udział Mariola Sobótka - przedstawiciel firmy HRS, która wręczyła na ręce prezydenta Pawła Silberta nagrodę za zajęcie przez Jaworzno pierwszego miejsca w internetowym plebiscycie "Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017".

W odbywającej się już po raz szesnasty debacie pojawili się uczniowie i nauczyciele z jaworznickich szkół, a przygotowana przez młodzież dyskusja obfitowała w wiele ciekawych pytań oraz propozycji.

Spotkanie prezydenta kolejny rok z rzędu poprzedziły warsztaty, podczas których młodzież wspólnie dyskutowała, dlaczego kocha Jaworzno oraz m.in. nad tym co jest potrzebne w obszarze środowiska czy ekonomii społecznej w Jaworznie, aby było ono jeszcze bardziej atrakcyjne dla młodych mieszkańców.

Przypomnijmy, to internauci - mieszkańcy Jaworzna zdecydowali, że tytuł "Miasta Roku 2017" trafił do Jaworzna, które pokonało 25 innych miast biorących udział w drugiej edycji plebiscytu "Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017" wspieranego przez HRS. Nasze miasto zdobyło ponad 23 tys. głosów, bezapelacyjnie zyskując tytuł Miasta Roku 2017.

Mieszkańcy udowodnili, że to właśnie Jaworzno jest według nich najbardziej cenionym i ulubionym miastem w tym roku, ich ogromne wsparcie i zaangażowanie, setki komentarzy, w których uzasadniali, dlaczego kochają swoje miasto dało zdecydowaną wygraną. Jaworzno doceniono m.in. za: rozwój, przestrzeń, nowoczesność i przede wszystkim naturę.

Na koniec spotkania uczniowie zainaugurowali akcję "Jaworzno - kocham to miasto".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek