Koncert Noworoczny za nami

15 stycznia 2018, 12:59

Koncert Noworoczny za nami

XVII Koncert Noworoczny pn."Grande Amore" zabrzmiał w niedzielę, 14 stycznia w hali Widowiskowo - Sportowej. Życzenia noworoczne zebranym złożył Prezydent Miasta Paweł Silbert.

Koncert pn. "Grande Amore" w wykonaniu grupy czterech tenorów LeonVoci oraz Orkiestry Filharmonii Lwowskiej pod batutą Woytka Mroza, zachwycił jaworznicką publiczność. Podczas gali koncertowej "Grande Amore", czterech utalentowanych, młodych wokalistów wykonało w asyście Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocellego, Canadian Tenors i grupy Il Divo.

Kwartet LEONVOCI występujący podczas niedzielnego koncertu, to obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury. Młodzi, znakomici wokaliści nie mieli sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek.

Na jaworznickiej scenie wystąpili: Nazar Tatshyshyn - tenor, Roman Chava - tenor, Ihor Radvanskyi - tenor, Andriy Stetshkyi - baryton oraz Woytek Mrozek – producent i dyrygent.

Zdjęcia dzięki uprzejmości A.Tury

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek