Trwa 26. Finał WOŚP. Można wylicytować rondo w Centrum

14 stycznia 2018, 11:09

W całym kraju rozpoczął się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na sprzęt dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Już po raz dziewiąty w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie można na rok nabyć rondo w centrum Jaworzna. Zwycięzca licytacji otrzyma na ten czas symboliczny akt własności z nazwą.

Tradycyjnie zbiórkę na ulicach polskich miast, w tym Jaworzna prowadzą wolontariusze. Za pośrednictwem serwisu allegro można również licytować przedmioty wystawione na aukcje. Wszystko po to, by wesprzeć XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

* * *

Od czerwca 2012 roku rondo o średnicy 40 m znajdujące się na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi, Grunwaldzkiej i Kolejowej oficjalnie nosi nazwę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, co stanowi podziękowanie i jest wyrazem uznania za jej działalność charytatywną. Rondo oraz inne przedmioty przekazane na WOŚP będzie można licytować za pośrednictwem serwisu Allegro.

Wszystkie jaworznickie aukcje można zobaczyć na stronie aukcje.wosp.org.pl.