Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Komunikacja miejska w noc sylwestrową

28 grudnia 2017, 11:47

Komunikacja miejska w noc sylwestrową

Komunikacja miejska w noc sylwestrową

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej informuje, że w noc sylwestrową wykonane zostaną wszystkie kursy nocne linii E, N1 i N2. Ze względu na przewidywaną dużą frekwencję pasażerów kursy linii E o godz 00:50 i 02:30 z przystanku początkowego KATOWICE PIOTRA SKARGI wykonane zostaną dwoma autobusami przegubowymi jednocześnie.

Ponadto, w związku z zamknięciem alei Korfantego na czas organizacji imprezy sylwestrowej od ok. godz. 13:00 w dniu 31 grudnia do ok. godz. 8:00 w dniu 1 stycznia wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Katowicach:

Linia A

  • Wprowadzenie trasy objazdowej: (…) - KATOWICE SZKOLNA - KATOWICE PIOTRA SKARGI - KATOWICE ZAWODZIE WALERIANA - (…)

Linia E

  • Trasa objazdowa w kierunku centrum Katowic: (…) - MYSŁOWICE BOŃCZYKA - KATOWICE STREFA KULTURY - KATOWICE PIOTRA SKARGI
  • Trasa objazdowa w kierunku Jaworzna: KATOWICE PIOTRA SKARGI - MYSŁOWICE BOŃCZYKA - (…)

Linia J

  • Trasa objazdowa w kierunku centrum Katowic: (…) - KATOWICE ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY - KATOWICE STREFA KULTURY - KATOWICE PIOTRA SKARGI
  • Trasa objazdowa w kierunku Jaworzna: KATOWICE PIOTRA SKARGI - KATOWICE ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY - (…)

Całkowicie wyłączone z obsługi zostaną przystanki w centrum Katowic: ALEJA KORFANTEGO, STREFA KULTURY (w kierunku Jaworzna) oraz STREFA KULTURY NOSPR. Prosimy o korzystanie z przystanku zastępczego KATOWICE PIOTRA SKARGI, który zlokalizowany zostanie na ul. Piotra Skargi nieopodal DH Supersam (pierwsze stanowisko przystankowe od strony al. Korfantego).

Obrazek