Świąteczne spotkanie w świetlicy "Pod Kolegiatą"

6 grudnia 2017, 15:36

Świąteczne spotkanie w świetlicy Pod Kolegiatą

Świąteczne spotkanie w świetlicy "Pod Kolegiatą"

Dzisiaj w prowadzonej przez Klub Inteligencji Katolickiej świetlicy "Pod Kolegiatą" odbyło się przedświąteczne spotkanie. We wspólnym świętowaniu z podopiecznymi świetlicy wzięła udział Zastępca Prezydenta Miasta - Monika Bryl.

Podczas przedświątecznego spotkania dzieci i młodzież ze świetlicy wraz z prezydent Moniką Bryl uroczyście przystroiły choinkę. Podopieczni otrzymali również mnóstwo pięknych życzeń i prezentów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek