Świąteczne spotkanie w OIK-u

5 grudnia 2017, 18:25

Świąteczne spotkanie w OIK-u

W Świetlicy Socjoterapeutycznej Ośrodka Interwencji Kryzysowej odbyło się świąteczne spotkanie bożonarodzeniowe. We wspólnym świętowaniu z podopiecznymi świetlicy udział wziął Zastępca Prezydenta Miasta - Tadeusz Kaczmarek.

Podczas przedświątecznego spotkania dzieci i młodzież ze świetlicy wraz z prezydentem Tadeuszem Kaczmarkiem uroczyście przystroili choinkę. Dzieci otrzymały również mnóstwo pięknych prezentów, a na zakończenie wzięły udział w warsztatach ceramicznych i przygotowały świąteczne ozdoby z gliny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek