Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Mikołaj odwiedził Jaworzno

4 grudnia 2017, 11:21

W sobotę, 2 grudnia Mikołaj odwiedził Jaworzno!

W sobotę, 2 grudnia Mikołaj odwiedził Jaworzno!

Mnóstwo atrakcji czekało 2 grudnia na najmłodszych mieszkańców podczas uroczystego spotkania ze Świętym Mikołajem. Parada z wielkim Reniferem, tańczące elfy z Gwardia Gryfa, występy artystyczne przedszkolaków oraz koncert Fabryki Talentów zgromadziły - mimo mroźnej aury - tłumy na jaworznickim Rynku. Tradycyjnie podczas zabawy rozświetlono uroczyście świąteczną choinkę, która zdobi jaworznicki rynek.

W spotkaniu ze Świętym Mikołajem i uroczystym odpaleniu świątecznego drzewka wziął udział prezydent Paweł Silbert wraz z zastępcą Moniką Bryl. Dla wszystkich, którzy zapragnęli upamiętnić te radosne chwile przygotowano foto-punkt z Świętym Mikołajem oraz lodowymi postaciami z bajki "Kraina Lodu". Galeria zdjęć z foto-punktu będzie dostępna wkrótce na fanpagu Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Zapraszamy na kolejne grudniowe imprezy przygotowane przez MCKiS Jaworzno! Przed Nami Jaworznicki Jarmark Bożonarodzeniowy, Kolędowanie na Rynku i przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju oraz Sylwester na Rynku w Jaworznie. Serdecznie zapraszamy!

Fot. dzięki uprzejmości A. Tury

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek