Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Przedszkolaki w urzędzie

1 grudnia 2017, 14:53

Przedszkolaki w urzędzie

Przedszkolaki w urzędzie

Blisko 50 dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9 odwiedziło dziś Urząd Miejski w Jaworznie. Maluchy zasiadły na Sali Obrad oraz zwiedziły gabinet Prezydenta Miasta. Była to niepowtarzalna okazja, aby poznać m.in. sposób funkcjonowania urzędu. Z najmłodszymi spotkał się prezydent Paweł Silbert oraz jego zastępca Monika Bryl, a także Dawid Domagalski, radny Rady Miejskiej.

Podczas spotkania przedszkolaki dowiedziały się czym właściwie jest Urząd Miejski, co jest przedmiotem jego działalności oraz w jaki sposób funkcjonuje. Sprawdziły również swoją wiedzę na temat samego Jaworzna.

- To było bardzo ciekawe spotkanie - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl. - Dzieci zadawały niezwykle rzeczowe pytania na temat działalności naszego urzędu. Cieszę się, że przedszkolaki już od najmłodszych lat wykazują zainteresowanie sprawami samorządu.

Podczas spotkania najmłodsi odwiedzili salę obrad, w której odbywają się sesje Rady Miejskiej, jednak najbardziej podobała im się wizyta w gabinecie Prezydenta Miasta.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek