Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Jaworznicki Dzień dla Biznesu

29 listopada 2017, 14:32

Jaworznicki Dzień dla Biznesu

Jaworznicki Dzień dla Biznesu

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się Jaworznicki Dzień dla Biznesu. Wydarzenie zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie to inicjatywa poświęcona przedsiębiorcom. Podczas spotkania omówiono działalność instytucji publicznych wspierających lokalny biznes oraz przedstawiono zmiany w przepisach prawnych, ważnych z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej.

Podczas spotkania zaproszeni specjalnie na tę okazję prelegenci przedstawili m.in tematykę w zakresie wsparcia zatrudnienia, pozyskania środków na poprawę warunków pracy, ulg w zakresie podatków od nieruchomości, ulg i preferencji dla zatrudniających niepełnosprawnych oraz e-składki i e-ZLA.

Jednym z wykładowców był Tadeusz Donocik, prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, który omówił współpracę RIG z partnerami rynku pracy, w tym przedsiębiorcami. Zebrani mogli również wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat współpracy przedsiębiorców z instytucjami. W spotakniu wzięła udział zastępca prezydenta Monika Bryl.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek