Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji

Zalecenia Ministerstwa Zdrowia - materiał informacyjny w sprawie koronawirusa

Jaworznicki Dzień dla Biznesu

22 listopada 2017, 09:03

Jaworznicki Dzień dla Biznesu

Jaworznicki Dzień dla Biznesu

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie wraz z Urzędem Skarbowym w Jaworznie zapraszają przedsiębiorców do udziału w Jaworznickim Dniu dla Biznesu, który odbędzie się 29 listopada 2017 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Jaworznicki Dzień Dla Biznesu to inicjatywa poświęcona przedsiębiorcom, podczas której przybliżona zostanie działalność instytucji publicznych wspierających lokalny biznes oraz przedstawione zostaną zmiany w przepisach prawnych, ważnych z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej. Prelegenci przedstawią m.in tematykę w zakresie: wsparcia zatrudnienia, pozyskania środków na poprawę warunków pracy, ulg w zakresie podatków od nieruchomości, ulg i preferencji dla zatrudniających niepełnosprawnych oraz e-składki i e-ZLA.
 
Planowane spotkanie będzie miało formę:

  • prelekcji,
  • panelu dyskusyjnego
  • punktów konsultacyjnych.

 
Zgłoszenia chętnych do udziału w wydarzeniu można kierować telefonicznie (tel. 32/ 618-19-21) lub na adres: posrednictwo@pup-jaworzno.pl. W zgłoszeniu należy wskazać nazwę pracodawcy, osobę do kontaktu oraz nr telefonu i e-mail. Liczba miejsc ograniczona!
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aktualności śledzić można także na fanpage’u Urzędu: https://www.facebook.com/praca.aktywizacja.wsparciebiznesu/