Mobilny Punkt Informacyjny

13 listopada 2017, 10:59

Mobilny Punkt Informacyjny

Jesteś zainteresowany możliwością pozyskiwania środków Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności gospodarczej? Planujesz założyć własną firmę? Weź udział w bezpłatnym spotkaniu i zgłoś się do Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie.

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie zaprasza na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się 17 listopada br. i potrwa od godziny 10.00 do 12.30.

Więcej informacji pod numerem tel. 32 618-19-15.