Komunikat UM

16 października 2017, 11:40

Komunikat UM

Od 16 października 2017 r. sprawy związanie z księgowością należności niepodatkowych będzie można załatwiać w budynku "A" Urzędu Miejskiego w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 33, a nie jak dotychczas w budynku "C" znajdującym się przy ul. Grunwaldzkiej 52a.

Pracowników zajmujących się księgowością należności niepodatkowych (m.in. opłaty za użytkowanie wieczyste Gminy i Skarbu Państwa oraz dzierżawy) można znaleźć w pok. nr 215 oraz 230. Numery telefonów pozostają bez zmian - 32 61 81 604 oraz 32 61 81 605.