13 października 2017, 09:00

fot. www.fotolia.com

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom oświaty życzymy wielu sukcesów dydaktyczno-wychowawczych, a także społecznego uznania i zadowolenia z wykonywanej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Jednocześnie dziękujemy za opiekuńczy, wychowawczy i dydaktyczny trud, który przyczynia się do kształtowania umysłów i charakterów młodych pokoleń.

Natomiast Uczniom i Wychowankom życzymy, aby czas spędzony w przedszkolu, szkole lub innej placówce oświatowej zaowocował spełnieniem młodzieńczych marzeń i sukcesów w przyszłym, dorosłym życiu.

Prezydent Jaworzna
Paweł Silbert